Apel pamięci tych, którzy odeszli…

W dniu 31 października 2017 roku w naszej szkole odbył się okolicznościowy apel zorganizowany z okazji Dnia Wszystkich Świętych.
Program słowno – muzyczny przygotowała klasa I a pod opieką Pani mgr E. Śmieszek i ks. mgr M. Łukasika. Recytowane wiersze wprowadziły nas w stan zadumy i przemyśleń na temat naszego życia. Rozmyślaliśmy o naszej śmierci i przemijaniu, snuliśmy refleksje. Zastanawialiśmy się nad istotą naszego życia. Słuchaliśmy piosenek, które także podtrzymywały nastrój: „Do kołyski” Dżemu, „Wszystko ma swój czas” zespołu Perfect. Kolejnym punktem apelu było obejrzenie prezentacji wspominającej, tych którzy byli bliscy naszej szkole. Byli to nauczyciele, wychowawcy, pracownicy i uczniowie.
Dopełnieniem akademii było krótkie przemówienie księdza Michała Łukasika oraz wspólna modlitwa za zmarłych.
Apel przygotował nas do Dnia Wszystkich Świętych, aby był on dniem zadumy i wyciszenia.

Skip to content