Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016 – 2017. Zgodnie z tradycją, w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku, świętowanie zakończenia roku szkolnego rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Tymbarku. Po jej zakończeniu społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej, aby dokonać podsumowania mijającego roku szkolnego. Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska- Wszołek w swoim wystąpieniu przypomniała osiągnięcia i sukcesy uczniów. Podziękowała za zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Uczniom.
Koniec roku szkolnego to również okazja do tego, by nagrodzić wyróżniających się Uczniów. Najlepsi z nich otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wysoką frekwencję oraz zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły. Nagrodzono uczniów reprezentujących szkołę na konkursach, zawodach i turniejach oraz aktywnie zaangażowanych w pracę Wolontariatu oraz Samorządu.
W trakcie uroczystości pożegnaliśmy również odchodzącą na emeryturę Panią Janinę Konieczną, wieloletnią nauczycielkę matematyki w naszej szkole. Grono nauczycielskie naszej szkoły opuścił również ksiądz katecheta Bogdan Stelmach, Pan Michał Miśkowiec nauczyciel geografii oraz Pani Edyta Wojtyczka nauczyciel wychowawca internatu. Akademia była okazją do podziękowania im za ofiarną pracę na rzecz szkoły.
Podczas zakończenia roku szkolnego głos zabrali również przedstawiciele młodzieży. Samorząd Uczniowski złożył Wszystkim życzenia odpoczynku, ciepłych i słonecznych wakacji.

Skip to content