Sukces w konkursie „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” , którego organizatorem był Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej – Szef Obrony Cywilnej Kraju, we współpracy z wydziałami ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego urzędów wojewódzkich. Głównym zadaniem konkursu było przedstawienie profesjonalnej formacji jaką jest Państwowa Straż Pożarna oraz ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych.
Do etapu powiatowego wpłynęło ogółem 670 prac. Komisja po dokonaniu ich oceny nagrodziła uczniów naszej szkoły : Annę Śmietanę i Damiana Cachro.
W dniu 2 czerwca 2017 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu. Ania Śmietana otrzymała I nagrodę i jej praca zakwalifikowała się do etapu centralnego, Damian Cachro wyróżnienie.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w etapie centralnym.

Skip to content