Rajd szlakami świętego Jana Pawła II

W dniu 9 czerwca odbył się XV Gwiaździsty Rajd Szlakami Świętego Jana Pawła II. Celem rajdu bylo uczczenie przejazdu przez Limanową Ojca Świętego Jana Pawła II oraz wspólny wypoczynek w górach wraz z poznawaniem historii regionu, kultury oraz przyrody Beskidu Wyspowego.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas drugich: Justyna Rusin, Sabina Pietrzyk, Iwona Niżnik, Ewelina Mieszaniec, Aleksandra Filipek oraz Patrycja Pęcek. Wybrana przez naszą grupę trasa wiodła przez szlak miejski z Limanowej na Miejską Górę do Krzyża.  

Zakończenie rajdu odbyło się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej, gdzie uczestniczyliśmy we mszy świętej. W zorganizowanym na podsumowanie rajdu konkursie kronik zajęliśmy trzecie miejsce.