Śpiewogranie wiosenne
Spotkaliśmy się 22 maja w szkolnej bibliotece. Wiosna w tym roku wyjątkowo nas nie rozpieszczała – ciągle tylko deszcz, wiatr a przede wszystkim brak słońca. Postanowiliśmy więc uroczyście ją zaprosić i chyba zadziałało:)))))
Krzyżoweczki
Majowe rozryweczki już za nami. Tym razem wygrał duet z 1B: Emilka Jurczyk i Zuzia Szostak. Gratulujemy! Następne rozgrywki już w czerwcu;))))
Wystawa „Fantastyczny świat Zuzy”
W kwietniu i maju mogliśmy podziwiać wystawę rysunków uczennicy klasy 1B – Zuzanny Pachury. Prace wykonane głównie w ołówku prezentowały postacie z bajek i filmów fantastycznych. Coś specjalnego dla fanów „Władcy Pierścieni” i „Hobbita”, których w naszej szkole jest całkiem sporo.









