Szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego

Szymborska, Mickiewicz, Twardowski… – wiersze tych poetów wybrali między innymi uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w szkolnych eliminacjach 62 Konkursu Recytatorskiego. Eliminacje te miały miejsce 24 lutego, zgłosiło się do nich 12 recytatorów
z klas pierwszych i drugich. Jury konkursu w składzie: Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska – Wszołek, panie polonistki Dorota Dunikowska i Małgorzata Walendzik i Pani Lucyna Woźniak oceniając dobór repertuaru i interpretację głosową prezentowanych utworów wyłoniło finalistów eliminacji:

1 miejsce –Katarzyna Gajewska z klasyI B
2 miejsce –Paulina Długopolska z klasy II C
3 miejsce –Mariola Florek z klasy I A oraz Damian Cachro z klasy I B.

Nagrodzeni uczniowie będą reprezentować szkołę w eliminacjach powiatowych. Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje i gromkie brawa.

Skip to content