I Miejsce w Powiatowych Eliminacjach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Paulina Długopolska zajęła I miejsce wraz z kwalifikacją do udziału w Eliminacjach Rejonowych w kategorii młodzieżowej w eliminacjach powiatowych 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 3 marca 2017 r.

W eliminacjach powiatowych wystąpiło  11 uczestników w tym 9 recytatorów, 1 wykonawca w kategorii poezja śpiewana i 1 w kategorii Wywiedzione ze słowa.

Wykonawców oceniała komisja w składzie:

Małgorzata Mikulska – kierownik Sekcji Animacji – starszy instruktor MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu
Aneta Jedynak – polonistka w Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej
Sebastian Szymański – doktorant Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy za udział, a także nagrody książkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Limanowej, a zdobywcy kwalifikacji do eliminacji rejonowych słowniki i dyplomy za zdobyte miejsca.

Naszej uczennicy gratulujemy wspaniałego sukcesu i życzymy powodzenia w eliminacjach rejonowych. 

(wykorzystano materiały ze strony LDK )

Skip to content