Studniówka 2017

27 stycznia 2017 r. na swoim balu studniówkowym bawili się maturzyści – uczniowie klas o profilu wojskowym i policyjnym. Wśród zaproszonych gości był wicestarosta Pan Mieczysław Uryga.
Prowadzący tę uroczystość Faustyna Rybka i Dominik Szyrszeń, podziękowali Pani Dyrektor Jolancie Dunikowskiej-Wszołek za stworzenie wspaniałych warunków do zdobywania wiedzy, wszystkim nauczycielom i wychowawcom klas maturalnych – kl. III a – p. Beacie Kumórkiewicz, kl. III c – p. Dorocie Dunikowskiej i kl. III b – p. Krzysztofowi Przechrzcie, za trzyletni trud i zaangażowanie. Maturzyści dziękowali również swoim rodzicom, którzy nie szczędzili trudu, aby ich bal studniówkowy był tym niezapomnianym.
Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu życzyła młodzieży wspaniałej zabawy, dokonując tym samym uroczystego otwarcia studniówki.
Poloneza, jak każe tradycja,w pierwszej parze z P.Dyrektor poprowadzili uczniowie kl. III b Jan Lach i kl. III c Dominik Szyrszeń. Kolejne godziny upłynęły na świetnej zabawie, która trwała do białego rana.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. 

Skip to content