IV Festiwal Kolęd i Pastorałek

21 stycznia w Tymbarku odbył się IV Festiwal Kolęd i Pastorałek „Małemu Jezusowi”. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych naszą szkołę reprezentowali: uczniowie klasy I C, zespół z internatu oraz solista Mateusz Handzel. Po zaprezentowaniu się na scenie pierwszego dnia festiwalu nasi uczniowie zostali zaproszeni na koncert laureatów, gdzie zostały przyznane miejsca i wręczone nagrody. Zespół z klasy I C z kolędą „Jezusa Narodzonego…” zdobył III miejsce, zespół z internatu z pastorałką „Dnia jednego…” wyśpiewał II miejsce. W kategorii solistów bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Handzel, który zajął I miejsce.
Dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę, uśmiech i nagrody a naszym uczniom dziękujemy za wspaniałe występy, gratulujemy talentów i życzymy im wielu kolejnych sukcesów!!!

Skip to content