Podwójne złoto

Dwa złote medale zdobył uczeń kl. III LO „A” Maciej Wójtowicz, który podczas powiatowej Licealiady w pływaniu wygrał rywalizację na 50m w stylu motylkowym i dowolnym. Dodać należy, iż od 3 lat Maciek nie ma sobie równych w obu wymienionych stylach.
Równie wysokie, bo II miejsce w stylu grzbietowym zajęła Jagoda Kozub z klasy III „A”.
III miejsce wywalczyła Katarzyna Gajewska z klasy I „B” w stylu dowolnym oraz Konrad Sobczyk z klasy III “A” w stylu klasycznym. Kolejne IV miejsce wypływała Oliwia Kita z klasy I „A” w stylu klasycznym. Uczniowie ci będą reprezentować szkołę w zawodach wojewódzkich. Dzielnie spisała się też na tych zawodach sztafeta chłopców, która w łącznej klasyfikacji zajęła IV miejsce. Wszystkim uczestnikom tych zawodów serdecznie gratulujemy.
Opiekę nad młodzieżą sprawował Pan Grzegorz Dziadoń.

Skip to content