Nowy rok szkolny 2016 / 2017

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Zgodnie z tradycją Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku zainaugurowała go uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym w Tymbarku.

Następnie społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w uroczystym apelu. Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska – Wszołek szczególnie serdecznie powitała w szkolnym gronie nowych uczniów. Życzyła im, aby nauka w naszej szkole stała się dla nich źródłem satysfakcji, by mieli odwagę spełniać swoje marzenia i korzystali z możliwości, jakie daje im kształcenie w Zespole Szkół im. KEN w Tymbarku.

Wszystkim uczniom Pani Dyrektor życzyła wytrwałości, sukcesów i wiele radości w każdym szkolnym dniu.

Piękne słowa życzeń skierowała również pod adresem całej społeczności szkolnej Pani Małgorzata Kokoszka – Przewodnicząca Rady Rodziców.

Mottem tej wyjątkowej uroczystości oraz każdego dnia nauki i pracy, niech będą słowa Cycerona: “Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać”.