Festiwal biegowy w Krynicy

W niedzielę 11 września 2016 roku, młodzież z  naszej szkoły po raz pierwszy wzięła udział w Festiwalu Biegowym w Krynicy, odbywającym się przy okazji Forum Ekonomicznego. Ta wielka biegowa impreza zgromadziła kilka tysięcy startujących zawodników we wszystkich kategoriach biegowych. Startująca w tej imprezie nasza młodzież, zaprezentowała się bardzo dobrze bo Wojtek Gembacz zajął wysokie III miejsce w stawce ok. 150 chłopców, a pozostali również zajmowali wysokie miejsca. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i upominki. Skład naszej drużyny tworzyli: Marcelina Jaworska, Katarzyna Smoleń, Setlak Sabina, Pietrzyk Sabina, Natalia Skupień, Agnieszka Potoniec i Lucyna Zembal oraz chłopcy: Wojciech Gembacz, Darek Brutanek, Daniel Golonka, Tomasz Salabura, Michał Horoba, Damian Kędroń, Kamil Tarsa, Grzegorz Wąsowicz, Paweł Rosiek, Sebastian Paryła, Dominik Szyrszeń i Mateusz Krzan. Opiekunem był Grzegorz Dziadoń.