Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Dnia 24 czerwca 2016 roku miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015 – 2016. Cała społeczność szkolna, zgodnie z tradycją, spotkała się najpierw w kościele parafialnym w Tymbarku, aby uczestniczyć we mszy świętej. Kolejnym punktem tego wyjątkowego dnia była akademia na sali gimnastycznej w budynku szkoły. W tym uroczystym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: Pan porucznik Jan Rosiek przedstawiciel 16 batalionu powietrznodesantowego w Krakowie oraz Pani Małgorzata Kokoszka, Pani Małgorzata Rybka i Pani Beata Szyrszeń reprezentujące Radę Rodziców Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku.
Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska – Wszołek podsumowała pracę szkoły w roku szkolnym 2015 – 2016. W swoim wystąpieniu przypomniała osiągnięcia i sukcesy uczniów oraz podziękowała za zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Uczniom.
W trakcie akademii pożegnaliśmy również odchodzących na emeryturę nauczycieli Panią Halinę Jurek, która uczyła historii i wiedzy o społeczeństwie oraz Pana Jana Koniecznego, który uczył fizyki i informatyki.
W trakcie akademii świadectwa z wyróżnieniem odebrali uczniowie klas wojskowych i policyjnych. Wyróżnieni uczniowie zaangażowani w pracę Samorządu Uczniowskiego, Młodzieżowej Rady Internatu, Grupy Wolontariatu Otwarte Serce, Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, Organizacji Społeczno – Wychowawczej Strzelec odebrali nagrody książkowe.
Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas drugich o profilu wojskowym jest równocześnie końcem szkolenia wojskowego. Z tej okazji uczniowie otrzymali Certyfikaty poświadczające zrealizowanie szkolenia wojskowego zgodnie z programem klasy wojskowej. Certyfikaty zostały wręczone przez Panią Dyrektor Jolantę Dunikowską- Wszołek i przedstawiciela jednostki patronackiej 16 batalionu powietrzno- desantowego w Krakowie.
Na zakończenie tej radosnej uroczystości uczniowie podziękowali swoim Wychowawcom i Nauczycielom za całoroczny trud nauczania i wychowania.

Skip to content