Jubileusz 5-lecia Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych

Dnia 20 stycznia 2016 roku reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w obchodach Piątej Rocznicy powstania Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Nasza szkoła została zaproszona na to niezwykłe wydarzenie, jako jedna z nielicznych szkół mundurowych, współpracujących z tą uczelnią.

W programie obchodów jubileuszu były warsztaty, pokazy broni i wyszkolenia oraz główna uroczystość, w trakcie której Pan płk Jan Dominik odebrał pamiątkowy medal, jako wyróżnienie dla naszej szkoły.
W skład reprezentacji naszej szkoły weszli uczniowie: Faustyna Rybka, Wojciech Gembacz, Wojciech Oleksy.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych. Nasza szkoła brała udział w każdej edycji Turnieju. W roku 2012 drużyna w składzie Tomasz Gałuszka i Tomasz Trzop zajęła III miejsce. W roku 2014 nasi uczniowie wygrali turniejowe zmagania. Zarówno drużyny chłopców w składzie: Adam Barszczewski i Piotr Dziedzic, jak i dziewcząt złożona z Eweliny Syc i Anny Piaszczak zajęły pierwsze miejsca. W 2015 roku drugie miejsce zdobył zespół w składzie Mateusz Jopek i Karol Mitręga.

Skip to content