Sukcesy w Powiatowym Konkursie Plastycznym

Z okazji 10-lecia Powiatowego Centrum Ekologicznego został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Limanowej, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwai Leśnictwa, Powiatowe Centrum Ekologiczne konkurs plastyczny: pn. „10 lat edukacji ekologicznej w powiecie limanowskim”. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o ochronie środowiska naturalnego i przyrody oraz kształtowanie zachowań proekologicznych wśród młodzieży szkolnej.
W dniu 15 października br. Komisja Konkursowa wyłoniła najlepsze prace plastyczne dzieci i młodzieży. Wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły, które 10 listopada br. odebrały nagrody: Żaneta Bodziony z klasy IIIb za I miejsce, Ewa Bołoz z klasy IIIb za II miejsce oraz Patrycja Kuziel z klasy Ia za III miejsce.

Skip to content