Młodzież na szlaku turystycznym

Po raz kolejny grupa młodzieży JS „ Strzelec 2007″, uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku przemierzyła trasę z Tymbarku na Golców, aby wziąć udział już w XXXIII Wieczornym Złazie na Golcowie/752m.n.p.m./. Punktem przewodnim organizowanych złazów jest uczczenie pamięci zmarłych działaczy i członków PTTK Oddziału w Limanowej. W tym roku impreza zgromadziła bardzo liczną grupę uczestników. Wszyscy wspólnie zebrali się na polanie pod szczytem Golcowa uczestnicząc we Mszy Św., biorąc udział w konkursie wiedzy turystycznej, dyskusjach i pogawędkach, by na koniec upiec kiełbaski przy ognisku. Po drodze członkowie Strzelca odwiedzili cmentarze wojenne z okresu I Wojny Światowej na Jabłońcu i Golcowie oraz mieli okazję oglądać przepiękne widoki już jesiennego Beskidu Wyspowego.

Skip to content