Święto II Oddziału Polskich Spadochroniarzy w Krakowie

W dniu 12 września 2015 roku delegacja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyła w Święcie II Oddziału Polskich Spadochroniarzy. Było to spotkanie jubileuszowe, z okazji 25 rocznicy założenia Oddziału przez Pana płk dypl. rez. Andrzeja Balawendera.
Obecny prezes Pan płk Jerzy Trojanowski przedstawił bogaty zakres działań podejmowanych przez Związek od momentu jego powstania w 1990 roku to dnia dzisiejszego. Nasza szkoła ma podpisane porozumienie ze Związkiem Spadochroniarzy.
Ta wyjątkowa jubileuszowa uroczystość odbyła się na strzelnicy na poligonie Pasternik w Krakowie. W ramach pikniku odbyły się zawody strzeleckie, które wygrał uczeń naszej szkoły Mateusz Jopek.
Z okazji 25 lecia Związku Spadochroniarzy szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom.
Szkołę reprezentowali: Mateusz Jopek, Joanna Wojnarowska, Jakub Fiedor, Paulina Ociepka, Maciej Wójtowicz. Opiekunem grupy był Pan płk Jan Dominik.

Skip to content