Pożegnanie roku szkolnego 2014 / 2015

Dnia 26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2014- 2015. Zgodnie z tradycją, w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku, świętowanie zakończenia roku szkolnego rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Tymbarku. Po jej zakończeniu społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej, aby dokonać podsumowania mijającego roku szkolnego. Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska- Wszołek w swoim wystąpieniu przypomniała osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014- 2015. Podziękowała za zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Uczniom.
Koniec roku szkolnego to również okazja do tego, by nagrodzić wyróżniających się Uczniów. Najlepsi z nich otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wysoką frekwencję oraz zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły. Nagrodzono uczniów reprezentujących szkołę na konkursach, zawodach i turniejach oraz aktywnie zaangażowanych w pracę Wolontariatu, Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz Samorządu.
W trakcie uroczystości pożegnaliśmy również, odchodzącą na emeryturę Panią Zdzisławę Odziomek, wieloletnią nauczycielkę geografii w naszej szkole.
Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas drugich o profilu wojskowym jest równocześnie końcem szkolenia wojskowego. Z tej okazji uczniowie otrzymali Certyfikaty poświadczające zrealizowanie szkolenia wojskowego zgodnie z programem klasy wojskowej.
W trakcie uroczystego apelu do grona skoczków spadochronowych dołączyli kolejni uczniowie naszej szkoły, którzy w maju odbyli szkolenie spadochronowe i oddali swoje pierwsze skoki w Aeroklubie Podkarpackim w Krośnie.

Podczas zakończenia roku szkolnego głos zabrali również przedstawiciele młodzieży. Samorząd Uczniowski złożył Wszystkim życzenia odpoczynku, ciepłych i słonecznych wakacji. 

Skip to content