Szczęśliwej drogi już czas…

Dnia 23 kwietnia 2015 roku Absolwenci Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku żegnali szkolne mury. Tradycyjnie już, spotkanie na sali gimnastycznej, poprzedzone było uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Tymbarku.
Na uroczystości pożegnania Absolwentów obecni byli:
Ksiądz dziekan Edward Nylec – Proboszcz Parafii Tymbark,
Pan Jan Puchała – Starosta Powiatu Limanowskiego,
Pan Paweł Ptaszek – Wójt Gminy Tymbark,
Pani porucznik Magdalena Kolarska – przedstawiciel 16 batalionu powietrznodesantowego w Krakowie,
Pan mł. insp. Tadeusz Stachak – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej,
Pan Robert Nowak – Komendant Jednostki „Strzelec” w Tymbarku,
Pani Małgorzata Kokoszka- Przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców,
Tradycyjnie uczniowie, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrodzono również uczniów szczególnie wyróżniających się w pracy na rzecz szkoły, zaangażowanie społeczne, działalność w Jednostce Strzelec OSW oraz za udział w akcjach charytatywnych. W gronie wyróżnionych uczniów znaleźli się również nasi najlepsi sportowcy, godnie reprezentujący szkołę na licznych zawodach i turniejach. Pożegnanie maturzystów było również okazją, aby najlepszym z nich wręczyć Certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia z przedmiotów bezpieczeństwo publiczne. Należy podkreślić, że dokument ten zapewnia dodatkowe punkty podczas naboru do służby w Policji.
Maturzyści swoją wdzięczność wyrazili kwiatami oraz słowami piosenki. Uczniowie klas drugich i pierwszych pożegnali absolwentów podczas uroczystej akademii, a jako prezent wręczyli im zdjęcie, na którym uwiecznieni zostali wszyscy uczniowie klas maturalnych na tle szkoły.
Po spotkaniu z całą społecznością szkolną uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w pożegnalnej, ostatniej już lekcji wychowawczej.
Absolwentom życzymy powodzenia na maturze i wielu mądrych, życiowych decyzji.

Skip to content