Powiatowy turniej wiedzy pożarniczej

Małgorzata Giza z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Tymbark zajęła pierwsze miejsce w eliminacjach powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”, które odbyły się w Domu Strażaka w Słopnicach Dolnych w dniu 8 kwietnia 2015r. Tym samym reprezentować będzie powiat limanowski w eliminacjach wojewódzkich turnieju w Krakowie już 17 kwietnia w grupie szkół ponadgimnazjalnych. Dobrze spisał się również uczeń klasy II a Sebastian Cyc-Kuros, który w ostatecznej rywalizacji zajął czwarte miejsce.
Gminę Tymbark w turnieju szczebla powiatowego reprezentowali również: Paulina Juszczak z SP Tymbark, Joanna Giza i Kacper Zwierczyk z Gimnazjum Samorządowego w Tymbarku.

Młodym pożarnikom i ich opiekunom składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w dalszych etapach turnieju wiedzy pożarniczej.

Skip to content