Zwycięzcy turnieju strzeleckiego

Uczniowie naszej szkoły zostali zwycięzcami Turnieju Strzeleckiego o Puchar Starosty Powiatu Limanowskiego w ramach obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zawody te odbyły się w dniu 2 marca 2015 roku w ZSS nr 1 w Limanowej. Organizatorem zawodów było: Starostwo Powiatowe w Limanowej, ZPO- MOS PL Limanowa, Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Limanowej, Klub Strzelecki “ARCUS ” Limanowa.

W zawodach wzięli udział uczniowie z siedmiu szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Limanowskiego.

Skład naszej zwycięskiej drużyny przedstawiał się następująco: Katarzyna Chrobak, Joanna Wojnarowska, Paulina Ociepka, Mateusz Jopek, Mateusz Górka, Jakub Fiedor. Nasza drużyna zdobyła 502 punkty.

Ponadto Mateusz Jopek zajął pierwsze miejsce w rywalizacji indywidualnej chłopców, zdobywając 92 punkty.

W rywalizacji indywidualnej dziewcząt trzecie miejsce wywalczyła Joanna Wojnarowska, która zdobyła 85 punktów.

Uczniów do zawodów przygotował Pan płk Jan Dominik.

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.