Walentynki – konkurs i koncert

12 lutego 2015 w auli Biblioteki Publicznej w Tymbarku zebrało się spore grono osób na spotkaniu walentynkowym. W wydarzenie to zaangażowali się również uczniowie naszej szkoły. Program składał się z wierszy poetów polskich (A. Asnyka, K. I. Gałczyńskiego, ks. J. Twardowskiego, W. Szymborskiej) oraz znanych i powszechnie lubianych przebojów muzyki rozrywkowej. O niezwykły klimat wieczoru i oprawę muzyczna postarali się również miejscowi artyści: Anna Kaim, Bernadeta Urbańska, Katarzyna Urbańska, Wojciech Steczowicz, Jacek Pyrć, Jakub i Tomasz Sporkowie oraz Zespół Zośka c-dur. Tematyka klimatycznych piosenki nawiązywała do święta zakochanych.

Z okazji walentynek nasza biblioteka szkolna ogłosiła konkurs, w którym uczestnicy musieli wykazać się znajomością literackich par zakochanych oraz znanych cytatów dotyczących miłości. Do rywalizacji stanęło osiem uczennic. Wszystkie uczestniczki konkursu zostały nagrodzone.

Skip to content