Szkolne eliminacje 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Dnia 12 lutego 2015 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Młodzi miłośnicy słowa i literatury recytowali utwory polskich klasyków. Zaprezentowali wysoki poziom umiejętności interpretacji głosowej dzieł literackich. Jury konkursu w składzie: mgr Dorota Dunikowska, mgr Beata Kumórkiewicz i mgr Janina Szczepaniak wyłoniło finalistów eliminacji:
I miejsce: Dawid Górecki klasa III d oraz Sylwia Kostecka klasa II b,
II miejsce: Ewa Bołoz klas II b,
III miejsce: Magdalena Mroczek klasa II b,
Wyróżnienia: Dominika Pająk klasa II c, Faustyna Rybka klasa I a, Marzena Konopka klasa I c.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Laureaci wezmą udział w eliminacjach powiatowych.

Skip to content