I etap międzyszkolnego konkursu lingwistycznego Duet

W dniu 4 lutego 2015 roku w naszej szkole odbył się I etap Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego “Duet”.
W konkursie wzięło udział czternastu uczniów z klas o profilu policyjnym i wojskowym: Kamila Faron kl. Ia, Maciej Górszczyk kl. Ia, Paweł Rosiek kl. Ia, Marzena Konopka kl. Ic, Marcin Marciniak kl. Ic, Artur Włodarczyk kl. Ic, Patryk Biernat kl. IIa, Ewa Bołoz kl. IIb, Magdalena Mroczek kl. IIb, Katarzyna Ćwierz kl. IIc, Kamila Ćwierz kl. IIc, Dominika Pająk kl. IIc, Emilia Pasiowiec kl. IIId, Krzysztof Nowakowski kl. IIIc.
Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami równocześnie w zakresie dwóch języków obcych – języka angielskiego oraz języka niemieckiego.
II etap konkursu odbędzie się 25 marca 2015roku w Instytucie Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.
Celem konkursu jest przede wszystkim promowanie i popularyzowanie języków obcych, motywowanie uczniów do doskonalenia swoich umiejętności językowych oraz stwarzanie uczniom możliwości współzawodnictwa w zakresie umiejętności lingwistycznych.
Wszystkim uczestnikom życzymy wysokich wyników.

Skip to content