Festiwal Kolęd „Małemu Jezusowi”

W ostatni weekend stycznia w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku odbył się festiwal kolędowy „Małemu Jezusowi”. Do rywalizacji wystartowało blisko 50 solistów i zespołów z Powiatu Limanowskiego i spoza niego. Publiczność zgromadzona na sali gimnastycznej miała okazję wysłuchać młodych wykonawców między innymi z Mszany Górnej, Szczawy, Rabki Zdroju oraz Lipnicy Wielkiej. Do udziału w Gali Laureatów została zaproszona blisko połowa z nich. W czasie gali uczestnicy dowiedzieli się o miejscach, które zajęli podczas pierwszego dnia przesłuchań.
Na tym szczególnym spotkaniu byli obecni: Jan Puchała Starosta Limanowski, Paweł Ptaszek Wójt Gminy Tymbark, Ks. Prałat Józef Leśniak i Ks. Dziekan Edward Nylec. Gospodarz Szkoły Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska-Wszołek przywitała zaproszonych gości i po przemówieniach rozpoczął się wspaniały koncert. To było prawdziwe od Przedszkola do Opola, gdzie wszyscy mogli podziwiać występy dzieci i młodzieży, wspólnie pokolędować, ale również dobrze spędzić zimowe świąteczne popołudnie.

Szczególne podziękowania kierujemy do:

Za patronat i wsparcie:
Jan Puchała – Starosta Limanowski
Paweł Ptaszek – Wójt Gminy Tymbark
Jolanta Dunikowska-Wszołek – Dyrektor Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku
Ks. Edward Nylec – Proboszcz Parafii Tymbark
Radio RDN – Nowy Sącz
Stanisław i Janina Gągała
Teresa i Marian Ścianek
Rafała i Sylwia Uchacz
Bogdan i Joanna Drzyzga
Władysław i Barbara Kapturkiewicz
Jan i Anna Kaim
Firma Tymbark
GS Tymbark
Firma Soundlight
KSM Tymbark
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Tymbark
Strażakom z OSP Tymbark
Siostra Regina i Pani Renata
Jury – Katarzyna Maludy, Joanna Leśniak i Tomasz Sporek.

Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku.

Zdjęcia: Adam Piętak

Skip to content