Sukcesy naszych pływaków

5 grudnia na limanowskim basenie odbyły się Powiatowe Zawody pływackie, w których z bardzo dobrej strony pokazali się nasi uczniowie. „Klasą” wśród chłopców wykazał się uczeń klasy I LO A Maciej Wójtowicz, który zdecydowanie wygrał swoją konkurencję / 50 m stylem dowolnym / w czasie 27,48 sek. Duży sukces zanotowały też dziewczęta pływające stylem grzbietowym. Ten dystans wygrała uczennica klasy I LO A Jagoda Kozub a na drugim miejscu uplasowała się Natalia Krok z klasy III LO B. Ponadto nasi chłopcy popłynęli po puchar i drugie miejsce w sztafecie 8 x 50 m. Wszystkim startującym zawodnikom w tych zawodach oraz ich opiekunowi serdecznie gratulujemy.
Skład naszej reprezentacji na tych zawodach tworzyli: Natalia Krok III b, Krystyna Gluc II A, Jagoda Kozub I A, Arek Talaga III B, Mateusz Mastalerz III B, Konrad Sawicki III A, Wojtek Gembacz II A, Mateusz Jopek II A, Marijo Joksimović II A, Kuba Jankowicz I B, Maciek Wójtowicz I A i Patryk Bochnak II B. Trenerem i opiekunem był Grzegorz Dziadoń.

Skip to content