Pożegnanie dyrektora Józefa Piętaka

Dnia 18 grudnia 2014 roku, pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę Pana Dyrektora Józefa Piętaka.
Pan Józef Piętak rozpoczął pracę w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku w roku 1997. Przez 15 lat pełnił funkcję Dyrektora Szkoły, a przez ostatnie dwa lata wypełniał obowiązki Zastępcy Dyrektora. Te kierownicze funkcje łączył z pracą nauczyciela matematyki.
W tym szczególnym dniu podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności złożyli Panu Dyrektorowi przedstawiciele Grona Pedagogicznego, Rodziców i Uczniów naszej szkoły.
Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska – Wszołek podziękowała Panu Józefowi Piętakowi za owocną współpracę i wieloletnią ofiarną pracę na rzecz rozwoju szkoły. W imieniu Rodziców głos zabrała Pani Małgorzata Rybka, dziękując Panu Dyrektorowi za jego pracę wychowawczą i dydaktyczną. Specjalne podziękowania przygotowali również Uczniowie. Wyrazem ich sympatii i wdzięczności było piękne zdjęcie, przedstawiające wszystkich uczniów naszej szkoły oraz specjalnie na tę okazję przygotowane słowa piosenki w wykonaniu uczniów klasy II B.
Szczególnie wzruszające było wystąpienie Pana Dyrektora Józefa Piętaka, który w ciepłych, mądrych słowach pożegnał się z całą społecznością szkolną.
Panu Dyrektorowi Józefowi Piętakowi życzymy zasłużonego odpoczynku, dużo zdrowia, optymizmu i uśmiechu każdego dnia oraz spełnienia marzeń.

Skip to content