Zaduszki literacko – muzyczne

4 listopada 2014 roku w Bibliotece Publicznej w Tymbarku odbyły się muzyczno-literackie Zaduszki. Na scenie zaprezentowali się miejscowi artyści, uczniowie ze szkoły podstawowej, gimnazjum. W przygotowanie tej wyjątkowej imprezy zaangażowali się także uczniowie naszej szkoły: Kasia Jakubczyk, Wioletta Drabik, Marta Piekarczyk, Kasia Ćwierz, Klaudia Leśniak, Sylwia Parzygnat, Mikołaj Pawłowski, Wojtek Oleksy, Maciek Ścierański, Patryk Tomasiak, Konrad Rapciak. Uczniowie zaprezentowali piosenki i poezję nawiązujące do nastroju jesiennej zadumy, refleksji nad przemijaniem i śmiercią. Bardzo cieszy fakt, że w przygotowania i występy zaangażowała się spora grupa nie tylko maturzystów ale i pierwszoklasistów. Uczniowie przygotowywali się pod opieką mgr Lucyny Woźniak. Występ naszej młodzieży bardzo się podobał a publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami. Dyrektor biblioteki, pani Ewa Skrzekut liczy na dalszą współpracę, więc to chyba nie ostatni taki występ…

Skip to content