Moje pozytywne spojrzenie

Uczniowie naszej szkoły: Faustyna Rybka, Marcin Marciniak, Dariusz Brutanek oraz Klaudia Leśniak wzięli udział w konkursie fotograficznym na pracę promującą ideę pozytywnego myślenia. Organizatorem Konkursu był Małopolski Ogród Sztuki funkcjonujący w strukturach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Ze względu na bardzo dużą ilość nadesłanych prac i ich wysoki poziom artystyczny Jury postanowiło wybrać 20 półfinalistów Konkursu. Wśród nich znaleźli się nasi uczniowie: Marcin Marciniak i Faustyna Rybka.

Poniżej prezentujemy prace naszych uczniów:

Barwy jesieni – Dariusz Brutanek

Drugie życie – Faustyna Rybka

Modlitwa flagowa – Marcin Marciniak

Odbicie pasji – Marcin Marciniak

Poranek – Dariusz Brutanek

Przyjaźń – Faustyna Rybka

Radość I – Klaudia Leśniak

Radość II – Klaudia Leśniak

Walka dobra ze złem – Marcin Marciniak

Święta – Dariusz Brutanek

Życiowa droga – Marcin Marciniak

Skip to content