Wyróżnienia w powiatowym przeglądzie poezji i prozy “Patriotyzm w twórczości Jana Pawła II

Dnia 30 września 2014 roku w Limanowskim Domu Kultury odbył się Powiatowy Przegląd Poezji i Prozy „Patriotyzm w twórczości Jana Pawła II”, organizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej, Powiat Limanowski i Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Łososinie Górnej.

Uczennice naszej szkoły: Ewa Bołoz, Sylwia Kostecka i Magdalena Mroczek zaprezentowały wybrane fragmenty z bogatej twórczości Jana Pawła II. Były to następujące teksty: fragment książki „Pamięć i Tożsamość”, Słowo pożegnalne na lotnisku w Balicach – 10 czerwca 1997 roku oraz Słowo Jana Pawła II za zakończenie spotkania z młodzieżą – czerwiec 1997 roku.
Jury konkursowe wysoko oceniło poziom interpretacji tekstów przez nasze uczennice Ewę Bołoz i Sylwię Kostecką, przyznając im wyróżnienia.

Naszym uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Uczennice do konkursu przygotowała Pani mgr Dorota Dunikowska.