Witamy nowy rok szkolny 2014/2015

Po raz kolejny rozpoczęliśmy z Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku Nowy Rok Szkolny. Tradycyjnie odprawiona została uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym w Tymbarku.
Po nabożeństwie społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej w budynku szkoły. Z przyjemnością powitaliśmy w swoim gronie uczniów klas pierwszych, którzy wybrali naukę w klasach o profilu wojskowym i bezpieczeństwo publiczne.
Naszą uroczystość zaszczycił swoją obecnością Pan Andrzej Matlęga- przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Limanowej. Podkreślił on rolę wykształcenia we współczesnym świecie oraz złożył życzenia pomyślności w nowym roku szkolnym.
Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska- Wszołek w swoim wystąpieniu wskazała nowe kierunki pracy i działania szkoły w obecnym roku szkolnym. Wszystkim Uczniom i Nauczycielom życzyła zapału do pracy, wielu ciekawych pomysłów oraz wytrwałości w realizacji swoich planów i aspiracji.
Dzień 1 września to również rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamięć o wydarzeniach tamtych lat uczciliśmy minutą ciszy.

Skip to content