Zakończenie roku szkolnego

Dnia 27 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2013- 2014. Po dziesięciu miesiącach wypełnionych nauką, sukcesami, tymi większymi i tymi mniejszymi, przyszedł czas na zasłużone wakacje.
Zgodnie z tradycją, w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku, świętowanie zakończenia roku szkolnego rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Tymbarku. Po jej zakończeniu społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej, aby dokonać podsumowania mijającego roku szkolnego. Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska- Wszołek w swoim wystąpieniu przypomniała osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013- 2014. Podziękowała za zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Uczniom.
Koniec roku szkolnego to również okazja do tego, by nagrodzić wyróżniających się Uczniów. Najlepsi z nich otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wysoką frekwencję oraz zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.
Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas drugich o profilu wojskowym jest równocześnie końcem szkolenia wojskowego. Z tej okazji uczniowie otrzymali Certyfikaty poświadczające zrealizowanie szkolenia wojskowego zgodnie z programem klasy wojskowej. Certyfikaty zostały wręczone przez Panią Dyrektor Jolantę Dunikowską- Wszołek i przedstawiciela jednostki patronackiej 16 batalionu powietrzno- desantowego w Krakowie.
W trakcie uroczystego apelu do grona skoczków spadochronowych dołączyło 12 uczniów naszej szkoły, którzy w czerwcu odbyli szkolenie spadochronowe i oddali swoje pierwsze skoki w Aeroklubie Podkarpackim w Krośnie.
Podczas zakończenia roku szkolnego głos zabrali również przedstawiciele młodzieży. Samorząd Uczniowski złożył Wszystkim życzenia odpoczynku, ciepłych i słonecznych wakacji. Wyrazem wdzięczności Uczniów były piękne słoneczniki, wręczone Nauczycielom.

Skip to content