Wyrazy uznania za lekcję wolności

Z przyjemnością informujemy, że w związku z przeprowadzoną w naszej szkole „Lekcją wolności” otrzymaliśmy z Kancelarii Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, wiadomość następującej treści: 

dziękujemy za nadesłane informacje oraz zdjęcia uwieczniające „Lekcję wolności” zorganizowaną z okazji 25. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku.

Pragniemy poinformować, że Pan Prezydent Bronisław Komorowski bardzo cieszy się, że tak wiele szkół z całego kraju włączyło się do wspólnego świętowania polskiej wolności, nadając temu Dniu charakter wielkiej, obywatelskiej uroczystości. Tym samym Pan Prezydent z satysfakcją przyjmuje szeroki odzew na Jego apel o udział w obchodach 25. rocznicy tamtych ważnych i przełomowych dla Polski wyborów.

Przesyłamy serdeczne pozdrowienia.

Z poważaniem

Wojciech Zabłocki

Starszy Referent

Biuro Listów i Opinii Obywatelskich

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa

Skip to content