Wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim poświęconym Marszałkowi Piłsudskiemu

Uczennica klasy policyjnej Klaudia Leśniak zdobyła wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno- Literackim poświęconym Marszałkowi Piłsudskiemu w 100 rocznicę Legionowego Czynu Niepodległościowego.
Konkurs ten organizowany jest przez Związek Piłsudczyków przy wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych pod Honorowym Patronatem Pani Prezydentowej Karoliny Kaczorowskiej- Małżonki śp. Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego Prezydenta II Rzeczypospolitej.
Do konkursu przystąpiły 1654 osoby, z których do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowało się 797.
Klaudia Leśniak przygotowała projekt plakatu z okazji Stulecia Czynu Legionowego. Praca plastyczna przygotowywana była pod kierunkiem Pani Beaty Kumórkiewicz.

Skip to content