Tymbarskie strzelectwo najlepsze w powiecie limanowskim

Liga strzelecka w roku szkolnym 2013- 2014 w Powiecie Limanowskim składała się z kilku etapów.

SREBRNE MUSZKIETY
Powiatowe zawody strzeleckie „Srebrne Muszkiety” odbyły się 10 kwietnia 2014 roku. W kategorii dziewcząt zespół w składzie: Klaudia Kulka, Natalia Krok, Marie Jędrzejek zajął drugie miejsce. W kategorii chłopców zespół w składzie: Jakub Fiedor, Dawid Bodziony i Mateusz Jopek zajął pierwsze miejsce.

POJEDYNEK STRZELECKI
W dniu 24 kwietnia 2014 roku odbył się pojedynek strzelecki o puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Limanowskiego. Podczas tych zawodów zespół dziewcząt w składzie: Klaudia Kulka i Natalia Krok zajął pierwsze miejsce. Zespół chłopców w składzie: Mateusz Jopek i Arkadiusz Talaga zajął drugie miejsce.

LIGA STRZELECKA
Dnia 14 maja 2014 roku odbyło się podsumowanie powiatowej ligi strzeleckiej. Turniej ten zgromadził uczniów z ośmiu szkół ponadgimnazjalnych i składał się z trzech rzutów strzeleckich. W trzecim rzucie drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Krok, Klaudia Kulka i Joanna Wojnarowska zajęła pierwsze miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Mateusz Jopek, Arkadiusz Talaga i Jakub Fiedor zajęła trzecie miejsce.

Klasyfikacja generalna Ligi strzeleckiej w roku szkolnym 2013- 2014 jest następująca:

Dziewczęta, które podczas trwania turnieju występowały w składzie: Anna Malacina, Danuta Łabuz, Natalia Krok, Klaudia Kulka i Joanna Wojnarowska zajęły PIERWSZE MIEJSCE. Chłopcy, którzy występowali w składzie: Dariusz Różański, Adam Barszczewski, Mateusz Jopek, Jakub Fiedor i Arkadiusz Talaga zajęli CZWARTE MIEJSCE.
Uczniów do zawodów przygotowywał płk dypl. inż. Jan Dominik.

Skip to content