Sukces w matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży “Matematyka innego wymiary 2014”

Dnia 15 kwietnia 2014 roku odbyły się eliminacje Ogólnopolskich Matematycznych Mistrzostw Dzieci i Młodzieży. W konkursie wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły z klas pierwszych i drugich. Organizatorem mistrzostw była firma Edukacyjno- Wydawnicza ELITMAT. W konkursie uczestniczyło ponad 10 tysięcy uczniów z całej Polski.

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w tej rywalizacji. Poniższe wyniki przedstawiają pozycję uczniów na poziomie powiatu, województwa i kraju. Konkurs przeprowadzony był w 11 kategoriach wiekowych.

W naszej szkole konkurs przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas pierwszych i drugich.

Kategoria: klasa I

Imię i nazwiskoklasapowiatwojewództwokraj
Maciej LipkaI A229159
Dominika PająkI C643249
Magdalena MroczekI B643249

Kategoria: klasa II

Imię i nazwiskoklasapowiatwojewództwokraj
Dawid KędrońII D119131
Beata LeśniakII D538305
Aneta KosekII C742351

Naszym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Skip to content