Promocja oficerska naszego absolwenta

Dnia 4 maja 2014 roku na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyła się promocja oficerów pożarnictwa Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Wśród nominowanych oficerów znalazł się młodszy kapitan Mateusz Satoła.
Mateusz w latach 2007- 2010 był uczniem klasy wojskowej w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku. Zaliczał się on zawsze do grona najlepszych uczniów , był stypendystą Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Mateusz dał się również poznać jako dobry kolega, człowiek o wysokich standardach moralnych, uczynny i zaangażowany w życie klasy i szkoły.
Na promocję oficerską naszego Absolwenta zaproszony został płk dypl. inż. Jan Dominik- nauczyciel przedmiotu przysposobienie wojskowe. To zaproszenie to wielkie wyróżnienie i satysfakcja, gdyż jak podkreśla Pan pułkownik- „należy być dumnym, kiedy jako nauczyciel i oficer jest się obecnym na promocji oficerskiej swojego ucznia. Dla Mateusza Satoły był to jeden z najważniejszych dni w jego życiu i przyszłej służbie”.
Młodszy kapitan Mateusz Satoła dołączył do grona oficerów, którzy są absolwentami naszej szkoły.
Panu kapitanowi ślemy serdecznie życzenia z wojskowym pozdrowieniem.

Skip to content