Sukces na turnieju wiedzy pożarniczej

29 kwietnia w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, odbyły się Wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w których udział wzięli laureaci eliminacji powiatowych OTWP z terenu województwa małopolskiego. Krzysztof Krupa uczeń klasy III LO o profilu pożarniczym tymbarskiego Zespołu Szkół im. KEN w eliminacjach wojewódzkich w Krakowie w grupie szkół ponadgimnazjalnych zajął wysokie III miejsce. Do Konkursu przygotowywał go kpt. Wojciech Frączek nauczyciel w Zespole Szkół w Tymbarku i jednocześnie funkcjonariusz Komendy Powiatowej PSP w Limanowej. Organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Krzysztofowi i jego opiekunowi składamy serdeczne gratulacje.

Skip to content