Sukces na turnieju wiedzy pożarniczej

Krzysztof Krupa- uczeń klasy III A o profilu pożarniczym wygrał powiatowy etap eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Młodego pożarnika do turnieju przygotowywał st. kpt. Wojciech Frączek, nauczyciel w Zespole Szkół w Tymbarku, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej. Krzysztof będzie reprezentował powiat, gminę i szkołę w eliminacjach szczebla wojewódzkiego. W eliminacjach powiatowych drugie miejsce w grupie szkół ponadgimnazjalnych zajął Mateusz Szloch również uczeń klasy III LO o profilu pożarniczym Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku, którego opiekunem jest st. kpt. Wojciech Frączek.

Etap wojewódzki odbędzie się 29 kwietnia 2014 roku w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Nagrodą w etapie ogólnopolskim jest indeks Szkoły Aspirantów.

Krzysztofowi Krupie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rywalizacji.

Skip to content