Policyjny test sprawności fizycznej

Dnia 25 marca 2014 roku uczniowie dwóch klas maturalnych o profilu policyjnym uczestniczyli w policyjnym teście sprawności fizycznej. Test ten podsumowuje cykl szkoleń fizycznych w ramach przedmiotu bezpieczeństwo publiczne i jest jednym z warunków uzyskania Certyfikatu potwierdzającego ukończenie klasy policyjnej. Po wprowadzonych w 2014 roku zmianach w przepisach o doborze do Policji kandydaci legitymujący się Certyfikatem uzyskują dodatkowe punkty, które wpływają na ogólny wynik na liście rankingowej.
Policyjny test sprawności fizycznej został przeprowadzony w hali sportowej Gimnazjum Samorządowego w Tymbarku. Obserwatorami z ramienia Komendy Powiatowej Policji byli Pan asp. sztab. Piotr Doll- Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej oraz Pan st. asp. Mariusz Cieślicki i Pan mł. asp. Robert Pala.
Najlepsze czasy uzyskali:
Marcin Trojanowski- 1 min.06 s.
Daniel Świder- 1 min. 07 s.
Arkadiusz Kundziarz- 1 min. 08 s.
Agnieszka Puch- 1 min. 19 s.
Uczniom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy powodzenia podczas naboru do Policji.

Skip to content