Planowanie kariery – czyli jak wybrać zawód

Uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w zajęciach na temat planowania kariery zawodowej. Zajęcia prowadzone przez doradców z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Nowym Sączu miały formę dwugodzinnych warsztatów. Młodzież miała okazję poznać własne predyspozycje zawodowe, określić swoje umiejętności i zainteresowania oraz zapoznać się z zawodami przyszłości. Tematyka spotkania obejmowała również przygotowanie do po-ruszania się na rynku pracy- metody poszukiwania pracy, przygotowanie dokumentów aplikacyjnych i prezentacji własnej osoby.
Mobilne Centra Informacji Zawodowej OHP umożliwiają młodzieży nabycie umiejętności aktywnego rozwoju zawodowego, zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnej do przejścia na rynek pracy.
Mobilne Centrum Informacji Zawodowej
ul. Rejtana 18, 33- 300 Nowy Sącz
Tel.: 18 441 35 87
E- mail: mcizohpns@poczta.onet.pl

Skip to content