Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi

W miniony weekend w tymbarskim PCK-u (Parafialne Centrum Kultury) odbył się I Festiwal Dzieci i Młodzieży „Małemu Jezusowi”. Festiwal ten składał się z dwóch części. Część pierwsza odbyła się w sobotę 25.01.2014 i polegała na przesłuchaniu wszystkich zespołów i solistów zgłoszonych do konkursu, a następnie wyłonieniu wśród nich najlepszych, którzy przeszli do dalszej-drugiej części konkursu i po raz kolejny zaprezentowali swoje umiejętności w niedzielnym koncercie laureatów.
Naszą szkołę reprezentowała Marta Pijanowska i Konrad Rapciak, którzy w swojej kategorii wiekowej zdobyli II miejsce. Organizatorem tego festiwalu był ks. Bogdan Stelmach, który również pełnił funkcję prowadzącego. Podczas całego festiwalu – zarówno w sobotę jak i nie-dzielę – panowała przyjemna, wesoła i świąteczna atmosfera.
Laureatom serdecznie gratulujemy.

Skip to content