Przedsiębiorczość w praktyce

Dnia 19 grudnia 2013 roku uczniowie klas drugich i trzecich odwiedzili Firmę Tymbark MWS Sp. z o.o. S.K.A, produkującą soki. Była to nagroda dla uczniów wyróżniających się w konkursach z przedsiębiorczości: Pomysł na biznes w powiecie limanowskim i Olimpiadzie z przedsiębiorczości.
Dzięki uprzejmości Prezesa Firmy Tymbark Pana Dariusza Czecha, uczniowie mogli zobaczyć proces produkcji soków na liniach technologicznych, przygotowania opakowań, rozlew i magazynowanie. Zapoznali się również z organizacją pracy, asortymentem produkcji, różnorodnością wyrobów.
Zwiedzanie zakładu Tymbark zrobiło na uczniach ogromne wrażenie. Z zainteresowaniem słuchali objaśnień technologa. Wizyta w zakładzie produkującym soki stanowiła dla uczniów okazję do zapoznania się z branżą spożywczą i rynkiem pracy.

Skip to content