Powrócić jak za dawnych lat

W dniu 22.06.2013 roku absolwenci Technikum Rolniczego z 1983 r. zorganizowali swoje spotkanie po latach. Swoje spotkanie rozpoczęli Mszą Św. w Kościele Parafialnym pod wezwanie Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tymbarku, następnie odwiedzili groby swoich Profesorów na cmentarzu parafialnym w Tymbarku.

Kolejny punkt spotkania to wizyta w Zespole Szkół i udział w lekcji wychowawczej, którą prowadziła Pani Maria Bernert – wychowawczyni klasy Technikum Rolniczego oraz nauczyciel matematyki. W tej pełnej wspomnień i wzruszeń lekcji uczestniczyli też goście: Pan Tadeusz Niezabitowski – Dyrektor Zespołu Szkół do 1997 r.; Pan Kazimierz Czernek – nauczyciel języka polskiego; Pani Jadwiga Niezabitowska – nauczyciel wychowawca; Pan Jan Plata – nauczyciel chemii i analizy chemicznej.

Natomiast o obecnych kierunkach kształcenia w Zespole Szkół im. KEN poinformowała zebranych Jolanta Dunikowska-Wszołek- Dyrektor.