Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Witamy Chorwację w Unii Europejskiej”

Karolina Dec, uczennica klasy II b zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Witamy Chorwację w Unii Europejskiej”.

Organizatorami konkursu było Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Polska Fundacja im. Roberta Schumana. Konkurs objęty został honorowym patronatem Ambasady Chorwacji w Polsce. W konkursie wzięły udział trzy uczennice naszej szkoły: Anna Malacina z klasy III b, Anna Tokarczyk z klasy III d oraz Karolina Dec z klasy II b. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie poprzez wybraną przez siebie formę artystyczną z kategorii sztuk plastycznych (np. rysunek, plakat, komiks czy mural) tematu rozszerzenia Unii Europejskiej o Chorwację. Karolina Dec zdobyła wyróżnienie w kategorii szkoła ponadgimnazjalna.

Wszystkim uczestniczkom konkursu gratulujemy talentu a wyróżnionej uczennicy życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content