Nowy Rok Szkolny 2013/2014

Dnia 2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W kościele parafialnym w Tymbarku odbyła się uroczysta msza święta, a po niej akademia w budynku szkoły.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to również nowe wyzwania dla każdej klasy. Uczniowie klas pierwszych dopiero rozpoczynają swoją nową drogę edukacyjną, a maturzyści stoją przed zadaniem, jakim jest przygotowanie się do egzaminu dojrzałości, podjęcia studiów lub pracy zawodowej. O tych wszystkich wyzwaniach i planach na nowy rok szkolny mówiła w swoim wystąpieniu Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska- Wszołek.

Życzenia powodzenia nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły złożyła również Pani Małgorzata Trzópek- Przewodnicząca Rady Rodziców.

Uroczysta akademia była także okazją do podsumowania zadań zrealizowanych w trakcie wakacji, a były nimi obóz spadochronowy dla uczniów klas wojskowych i udział reprezentacji szkoły w uroczystościach z okazji 70 rocznicy Katastrofy Gibraltarskiej.

Skip to content