Zwycięstwo w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

Zwycięstwem reprezentacji naszych chłopców zakończył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej 11 – osobowej, który rozegrany został 18 czerwca 2013 roku na boiskach w Tymbarku. Nasi uczniowie okazali się najlepsi w stawce 7 drużyn z innych szkół średnich naszego powiatu. Dodać należy, że w całym turnieju nie straciliśmy nawet jednej bramki dzięki bardzo dobrej grze bramkarza i całego zespołu. Szkołę w tych rozgrywkach reprezentowali: Daniel Ostrowski II B, Szymek Gawlik II B, Wojtek Zając II A, Bartek Gomółka II A, Daniel Świder II E, Marek Pustelnik II E, Radek Grymek II E, Mateusz Burakowski II E, Arek Waśniowski II E, Ryszard Matusiak I A, Krystian Knap I C, Adam Wolski I C, Krzysztof Nowakowski I C, Konrad Babiak I D. Opiekunem drużyny był Grzegorz Dziadoń.

Skip to content