Zakończenie roku szkolnego

Dzisiaj po raz ostatni przed wakacjami spotkała się cała społeczność naszego Zespołu Szkół na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2012/2013. Tradycyjnie już młodzież, grono pedagogiczne wraz z Dyrekcją uroczyście dziękowali za kończący się rok szkolny podczas uroczystej Mszy św., która została odprawiona w intencji szkoły. Następnie o godz. 9.00 w sali gimnastycznej rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Nadeszła chwila rozstania, a więc nastał czas podsumowań, podziękowań i życzeń. Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska – Wszołek w swoim wystąpieniu podsumowała kończący się rok szkolny, zwracając uwagę na wkład pracy nauczycieli, zaangażowanie i udział uczniów w wielu konkursach i zawodach, na których zdobywali czołowe lokaty. Podziękowała również Radzie Rodziców za wsparcie i pomoc. Następnie wręczyła nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce. Wspominała osiągnięcia, sukcesy i dokonania młodzieży, zarówno w nauce, sporcie, jak i działalności społecznej. Następnie zabrał głos Samorząd Uczniowski, który w imieniu młodzieży podziękował gronu pedagogicznemu za całoroczny trud i życzliwość.
W podziękowaniu wręczono nauczycielom bukiety kwiatów. Po uroczystej akademii młodzież udała się ze swoimi wychowawcami do klas, by w mniejszym gronie odebrać świadectwa i pożegnać się aż do września.

Skip to content