Sukcesy sportowe w lekkiej atletyce

Wybitnymi osiągnięciami sportowymi wykazali się nasi uczniowie, startujący w Finale Wojewódzkim w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej, rozgrywanej na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie w dniu 12 czerwca 2013 roku.

Srebrny medal w rzucie oszczepem zdobył uczeń klasy I LO „b” – Bartłomiej Filipowicz, który osiągnął wynik 39,99cm. III miejsce w biegu na dystansie 200m i brązowy medal, zdobyła uczennica klasy II LO „c” – Ewelina Syc. Oboje są uczniami klas wojskowych.

Wysokie, V miejsca zdobyli ponadto:
Ania Piaszczak z klasy policyjnej (I„c”) – w pchnięciu kulą 4 kg z wynikiem 9,06 cm oraz Daniel Rusnarczyk z klasy wojskowej (II„b”) – w pchnięciu kulą 6 kg z wynikiem 11,34 cm, a także w rzucie oszczepem z wynikiem 34,66 cm.

W zawodach startowały również uczennice klas policyjnych: Aldona Krzan II LO „e”, Katarzyna Kowal II LO „e”, Aleksandra Pranica II LO „e” oraz Aneta Kosek I LO „c”.

Całej naszej reprezentacji serdecznie gratulujemy.

Skip to content