Szkolne eliminacje 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

W dniu 4 marca 2013 roku odbyły się szkolne eliminacje 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań humanistycznych uczniów, poszukiwanie nowatorskich interpretacji utworów, budzenie wrażliwości na piękno literatury i języka ojczystego oraz rozwijanie zdolności recytatorskich. 

Jury konkursu w składzie: mgr Jolanta Dunikowska-Wszołek Dyrektor ZS, mgr Dorota Dunikowska, mgr Małgorzata Walendzik, Anna Leśniak oceniając dobór repertuaru i interpretację głosową tekstów oraz wrażenie artystyczne wyłoniło finalistów konkursu:

  • I miejsce – Katarzyna Brzazgoń IId
  • II miejsce – Izabela Trzaska Ia
  • III miejsce – Justyna Czachurska IId
  • wyróżnienie -Bogumiła Mozdyniewicz IIe

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Nagrodzeni uczniowie będą reprezentować Zespół Szkół w eliminacjach powiatowych.

Skip to content